Oferta

Rurociągi i instalacje procesowe

Kompletne instalacje procesowe wymagają zastosowania wielu elementów, które za pomocą odpowiednich systemów wspomagających łączy się w poszczególne moduły. W zależności od charakterystyki, zakresu i wymogów procesu technologicznego, nasza oferta obejmuje prefabrykację, instalację oraz montaż rurociągów. Uczestniczymy także we wszystkich etapach rozbudowy i modernizacji instalacji procesowych.

Profesjonalne instalacje procesowe

Zajmujemy się realizacją instalacji procesowych i technologicznych z najtrwalszych materiałów, takich jak stale nierdzewne, węglowe i kwasoodporne. Projektujemy i konstruujemy rurociągi w różnym zakresie średnic, przeznaczone do przesyłu produktów różnego typu. Nasze komponenty poddawane są solidnym zabezpieczeniom, dzięki którym gotowy system pozostaje wytrzymały przez cały okres eksploatacji. Wszystkie rurociągi wykonujemy zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz obowiązującymi standardami unijnymi.

Kompleksowa oferta

Jesteśmy w stanie wykonać prefabrykaty charakteryzujące się nawet najbardziej skomplikowanymi kształtami, a także dokonujemy ich profesjonalnej obróbki. Nasza firma może przeprowadzić kompletny montaż orurowania w obrębie zbiorników, rozlewni czy systemów filtracji. Wykonujemy też zaawansowane konstrukcje wsporcze, dostarczamy i instalujemy orurowanie dedykowane różnym dziedzinom przemysłowym oraz realizujemy instalacje procesowe i technologiczne innego typu.

Wysokiej klasy rurociągi

Podstawą naszej działalności jest realizacja projektów zaawansowanych technologicznie, przede wszystkim na rzecz dużych przedsiębiorstw z branży FMCG. Jako specjaliści w dziedzinie inżynierii, wykonujemy zlecenia m.in. dla przemysłu spożywczego, mleczarskiego, ochrony środowiska, chemiczno-kosmetycznego i farmaceutycznego, a także browarnictwa czy biotechnologii. Dysponujemy nowoczesną linią produkcyjną, rozbudowanym parkiem maszynowym oraz doświadczonym zespołem pracowników. Staramy się na bieżąco rozwijać nasze kompetencje i realizujemy wszystkie projekty zgodnie z założeniami.

Menu