O nas

Firma Stalcraft

Stalcraft prowadzi swoją działalność od 2014 roku. Od początku stawiamy na wysoką jakość usług, które realizujemy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasza oferta kierowana jest przede wszystkim do klientów z branży FMCG, jednak dostarczamy rozwiązania także dla przemysłu elektrycznego, stoczniowego oraz petrochemicznego. Firmę Stalcraft tworzy obecnie 20 pracowników etatowych oraz wielu doświadczonych podwykonawców. Naszym celem jest pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długofalowej współpracy opartej na zaufaniu i pozytywnych relacjach biznesowych. Rozwijając się i poszerzając zespół, dążymy do wzmocnienia pozycji naszej firmy na rynku.

Nasza oferta

Poza implementowaniem konstrukcji i elementów metalowych, świadczymy także kompleksowe usługi spawalnicze i ślusarskie. Wykorzystujemy profesjonalne rozwiązania, w tym obróbkę CNC, gięcie prasą krawędziową, projektowanie CAD, czy modelowanie i przygotowywanie wizualizacji 2D i 3D. Jesteśmy w stanie opracować kompletną dokumentację wykonawczą dla każdego projektu.

Wysoka jakość usług

W Stalcraft szczególną uwagę poświęcamy potrzebom klienta. Działamy głównie w oparciu o projekty dostarczone przez zleceniodawcę. W razie potrzeby możemy również wesprzeć klienta w etapie projektowania, a następnie wykonać gotowy produkt i dostarczyć go do wyznaczonej lokalizacji. Nasza oferta jest skierowana zarówno do firm, jak i odbiorców indywidualnych. Realizujemy zlecenia pojedyncze oraz seryjne. Współpraca z najlepszymi zakładami obróbki pozwala nam sprostać różnorodnym potrzebom i wymaganiom klientów.

Menu