Oferta

Leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy to prosty i efektywny sposób na pozyskanie wykwalifikowanej kadry wykonawców usług z różnych segmentów. Nasza oferta przeznaczona jest dla podmiotów poszukujących takich specjalistów jak: spawacze, monterzy konstrukcji stalowych i monterzy rurociągów.

Profesjonalny leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy jest sposobem na skorzystanie z usług wyszkolonych specjalistów bez konieczności ich stałego zatrudnienia. Wynajęci pracownicy świadczą swoje obowiązki jedynie w ramach danego projektu, np. montażu rurociągu w zakładzie produkcyjnym. Zgodnie z założeniami leasingu, umowa nawiązywana jest na z góry określony okres, np. do momentu sfinalizowania projektu. Zaletą tego rozwiązania jest oszczędność czasu, który należałoby poświęcić na znalezienie wykwalifikowanych kandydatów.

Doświadczeni fachowcy

Nasi specjaliści posiadają ugruntowaną pozycję w branży. Dzięki doświadczeniu zdobywanym zarówno w Polsce, jak i za granicą, są w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Możemy wydelegować spawaczy i monterów o wieloletnim doświadczeniu. Współpracujący z nami fachowcy zrealizowali już wiele skomplikowanych i dużych projektów, w których zdobyli kluczowe umiejętności. Każdy oferowany przez nas monter rurociągów, instalator konstrukcji stalowych lub spawacz TIG jest w stanie wykonać powierzone mu zadania terminowo i sprawnie. Nasz personel jest w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty, wymagające dobrej znajomości warunków w obiektach produkcyjnych, chemicznych, energetycznych czy ciepłowniczych.

Korzyści z wynajmu pracowników

Leasing pracowniczy to rozwiązanie bardzo wygodne i w pełni bezpieczne, a przy tym opłacalne. Korzyści związane z wynajmem odnosi zarówno klient, jak i zatrudnieni przez niego fachowcy. Poszczególni specjaliści mogą zdobyć kolejne umiejętności, które przydają się przy okazji realizacji projektów z bardzo wielu branż.

Rozwiązanie to wiąże się z licznymi oszczędnościami dla przedsiębiorstwa, a jednocześnie nie stanowi obciążenia finansowego i nie wpływa negatywnie na funkcjonowanie firmy.

Menu