Oferta

Balustrady nierdzewne

Balustrady należą do najbardziej solidnych zabezpieczeń przegrodowych, które spełniają jednocześnie istotną funkcję ozdobną. Trwałość tego typu konstrukcji w dużym stopniu zależy od jakości zastosowanych materiałów, a także prawidłowego wykonania. Oferujemy profesjonalną produkcję balustrad ze stali nierdzewnej oraz przeprowadzamy ich fachowy montaż.

Nowoczesne balustrady nierdzewne

Balustrady ze stali nierdzewnej wykazują odporność na korozję zarówno w zwykłych warunkach atmosferycznych, jak i na skutek interakcji z niektórymi roztworami. Rezultat ten wynika z zastosowania odpowiednich dodatków stopowych, które wzbogacają właściwości metalu. Stal nierdzewna zapewnia także nienaganną estetykę, dzięki której balustrady da się efektownie wkomponować w stylistykę elewacji lub obszarów wewnętrznych. Materiał ten nie wymaga też skomplikowanej konserwacji, przez co gotowe konstrukcje można łatwo utrzymać w czystości.

Nasza oferta

Dysponujemy zaawansowanym wyposażeniem do obróbki metali, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość konstrukcji. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm. Jesteśmy w stanie fachowo zrealizować każdy projekt, czego dowodzą dotychczasowe realizacje. Nasze balustrady nierdzewne z powodzeniem wytrzymują największe obciążenia oraz ekspozycję na wysokie temperatury. Wykonane konstrukcje mogą posiadać różne formy wykończenia, uzyskiwane dzięki szlifowaniu, polerowaniu czy piaskowaniu. Balustradom nadajemy rozmaite kształty, a także wzbogacamy ich elementy odpowiednimi zdobieniami.

Menu